• je prázdny
    za 0.00 €
Titulok webu - wexbo.com,eko-deko.sk

Bambusová termoska s úchytkou a sitkom - 500 ml

Bambusová termoska s úchytkou a sitkom - 500 ml
  • Bambusová termoska s úchytkou a sitkom - 500 ml
  • Bambusová termoska s úchytkou a sitkom - 500 ml
  • Bambusová termoska s úchytkou a sitkom - 500 ml
  • Bambusová termoska s úchytkou a sitkom - 500 ml
Si kávopič alebo čajomil? Maj svoj obľúbený nápoj stále pri sebe v štýlovom a ekologickom prevedení. Eco termoska udrží jeho teplotu niekoľko hodín. Je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a bambusu. Obsahom balenia je aj plytké sitko na čaj či kávu. Nápoje uchová teplé až do 6 hodín a studené pribižne 12 hodín.

Termohrnček je určený na opakované použitie a vďaka úchytke je ľahko prenosný. Vhodný na teplé aj studené nápoje. Kombinácia bambusu a nerezovej ocele dodáva termoske unikátny minimalistický dizajn.
ID produktu
1000147
22.99 €Cena

Bambusový termopohár na opakované použitie je skvelou alternatívou pre balenú vodu, čaj či kávu. Zabraňuje znečisteniu, na ktorom plastové fľaše a jednorazové poháre nesú svoj podiel. Zaraď do svojho života dúšok prírody a pochváľ sa svojim eko výberom. Vnútro z nehrdzavejúcej ocele najvyššej kvality v kombinácii s vonkajšou vrstvou bambusu má izolovanú dvojitú stenu, ktorá dokáže udržať tvoju kávu alebo čaj horúci počas niekoľkých hodín! Rovnako vhodný aj pre studené nápoje. Je ľahko prenosný a hodí sa do väčšiny držiakov na poháre v aute. Jednoducho ho vlož do tašky, kabelky či batohu. Ak si milovníkom čaju, pravdepodobne ťa poteší malý užitočný bonus v podobe sitka na sypaný čaj. Vďaka nemu si vieš zaliať čaj priamo do termohrnčeka.

Vlastnosti: 

- termoska so skrutkovateľným uzáverom s tesnením

- široké hrdlo pre vloženie kociek ľadu

- unikátny ekologický dizajn

- plytké sitko na sypaný čaj a kávu

- Materiál: nehrdzavejúca oceľ, bambus.

- Distribútor: Eco Status. Objem: 450-500 ml.

Neumývajte v umývačke riadu. 

 Akciový tovar
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.