• je prázdny
    za 0.00 €
Titulok webu - wexbo.com,eko-deko.sk

Bambusový hrebeň

Bambusový hrebeň
Tento ultra ľahký, tenký a spratný pomocník na rýchle učesanie sa v pohode zmestí do akejkoľvek kabelky a je vždy poruke. Praktický k použitiu kdeľkovej a superrýchlo. Vyrobený z dreva je prirodzene antibakteriálny s antistatickým účinkom. Super vhodný i pre pánov do náprsnej kapsy.

100 % kompostovateľný, 100 % ekologický.

V ponuke o rozmeroch: 13,5 cm x 3 cm.
ID produktu
1000134
2.39 €Cena

Na rozdiel od typických plastových hrebeňov na vlasy je drevo antistatické - to znamená, že pri úprave vlasov nemusíte mať nijaký štipľavý pocit a nelietajú. Vyrobené z dreva sú navyše prirodzene antibakteriálne.

Vhodné pre všetky typy vlasov, či už sú vaše vlasy silné, tenké, hrubé alebo husté, tieto drevené hrebene sa budú hladko kĺzať, čisto a rovnomerne. Ľahko odstránia lupiny alebo iné nečistoty, popritom krásne prekrvia pokožku hlavy a stimulujú tak rast nových vlasov.

 Akciový tovar
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.