• je prázdny
    za 0.00 €
Titulok webu - wexbo.com,eko-deko.sk

Bio sáčky v rolke 100ks - veľkosť 35x20 cm

Bio sáčky v rolke 100ks - veľkosť 35x20 cm
  • Bio sáčky v rolke 100ks - veľkosť 35x20 cm
  • Bio sáčky v rolke 100ks - veľkosť 35x20 cm
  • Bio sáčky v rolke 100ks - veľkosť 35x20 cm
BIO kompostovateľné vrecká v rolke. Skvelá nahrada mikroténových sáčkov. Sú priedušné, transparentné a jemné na dotyk. Materiál vyrobený z rastlín ako aj rastlinných škrobov bez GMO. Veľkosť vrecka: 35x20 cm. Balenie: 100 ks/rolka.
ID produktu
1000148
4.50 €Cena

Hľadáš ekologickú náhradu za mikroténové sáčky? Bio desiatové vrecká sú tým správnym riešením. Pochádzajú z obnoviteľných surovín, ktoré sú neobmedzené a „zadarmo“ od prírody. S ich plastovými nepriateľmi majú spoločné len to, že sú ľahké a priesvitné. 

Výhody materiálu: je priedušný a napomáha vlhkosti k vypareniu (pečivo sa v nich nezaparí). Vhodné do mrazničky. Životný cyklus materiálu: pochádzajú z prírody, kam sa kompostovaním môžu vrátiť. 

Vlastnosti: Certifikované ako biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. Rozložia sa do 45-90 dní pri vhodných podmienkach. Vhodné do domáceho kompostu aj priemyselnej kompostárne.

Certifikát - spĺňajú prísnu európsku normu týkajúcu sa biologickej rozložiteľnosti a kompostovateľnosti EN 13432 a OK HOME compost.

Použitie a skladovanie: Vhodné na bioodpad alebo zmesový odpad. Nepatrí do nádob na zber plastov.

Skladovanie: chladné a suché prostredie bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame použiť do 6 mesiacov od zakúpenia. 

Veľkosť vrecka: 35x20 cm. Balenie: 100 ks/rolka.

 Akciový tovar
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.