• je prázdny
    za 0.00 €
Titulok webu - wexbo.com,eko-deko.sk

Bio vrecia na odpad 35l - 15 ks

Bio vrecia na odpad 35l - 15 ks
  • Bio vrecia na odpad 35l - 15 ks
  • Bio vrecia na odpad 35l - 15 ks
Bio kompostovateľné vrecia na odpad vyrobené z rastlín. Určené na zber biologicky rozložiteľného kuchynského odpadu z domácností alebo na zber iného bio odpadu, akými je lístie, tráva atď. Poskytujú komfort pri triedení bio odpadu. Vhodné do hnedých zberných nádob. Možnosť použitia aj na zmesový odpad. Objem: 35 litrov. Balenie: 15 ks/rolka. Certifikované podľa EN 13432, OK HOME COMPOST.
ID produktu
1000149
3.00 €Cena

Kompostovateľné vrecia v objeme 35l sú najčastejšie využívané na zber a triedenie kuchynského a/alebo záhradného bio odpadu. V čom sú odlišné od konvenčných plastových vriec na odpad? Pochádzajú z obnoviteľných surovín, ktoré sú neobmedzené a „zadarmo“ od prírody (sú na báze škrobu), a tým pádom sú 100% rozložiteľné. Výhody kompostovateľného materiálu: je priedušný a napomáha k odpareniu vlhkosti (odpad sa vysušuje, čo zabraňuje hnitiu a šíreniu nechceného zápachu).

Certifikát - získali sme certifikát biologickej rozložiteľnosti a kompostovateľnosti podľa normy EN 13432, ako aj OK HOME COMPOST.

Vlastnosti: Certifikované ako biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. Rozložia sa do 45-90 dní pri vhodných podmienkach. Vhodné do domáceho kompostu aj priemyselnej kompostárne.

Použitie a skladovanie: Vhodné na bioodpad alebo zmesový odpad. POZOR! Nepatrí do nádob na zber plastov.

Skladovanie: chladné a suché prostredie bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame použiť do 6 mesiacov od zakúpenia. 

Objem: 35 litrov. Balenie: 15 ks/rolka. Rozmer vrecka: V61 x Š51 cm

 Akciový tovar
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.