• je prázdny
    za 0.00 €
Titulok webu - wexbo.com,eko-deko.sk

Bio vrecia na odpad 7l - 25 ks

Bio vrecia na odpad 7l - 25 ks
  • Bio vrecia na odpad 7l - 25 ks
  • Bio vrecia na odpad 7l - 25 ks
  • Bio vrecia na odpad 7l - 25 ks
Bio kompostovateľné vrecia na odpad vyrobené z rastlín. Určené na zber biologicky rozložiteľného kuchynského odpadu z domácností alebo na zber iného bio odpadu, akými je lístie, tráva atď. Poskytujú komfort pri triedení bio odpadu. Vhodné do hnedých zberných nádob. Možnosť použitia aj na zmesový odpad. Objem: 7 litrov. Balenie: 12 ks/rolka. Certifikované podľa EN 13432, OK HOME COMPOST.
ID produktu
1000150
2.20 €Cena

Kompostovateľné vrecia v objeme 10l sú najčastejšie využívané na zber a triedenie kuchynského bio odpadu. Sedia na prevetrávaný košík s objemom 10l, ktorý využívajú samosprávy na zabezpečenie zberu kuchynského odpadu z domácnosti.

Bio vrecia ECO STATUS pochádzajú z obnoviteľných surovín, ktoré sú neobmedzené a „zadarmo“ od prírody. Ak chcete spolu s nami zelenšiu budúcnosť, treba začať pri bioodpade. Ten tvorí približne polovicu odpadu, ktorý vyprodujeme v našich domácnostiach. Zároveň je aj jediným druhom odpadu, ktorý možno premeniť na cenné organické hnojivo. Práve na túto jedinečnosť zabúdame, keď bioodpad hádžeme do komunálneho odpadu, ktorý potom skončí na skládke. Zbytočne tak platíme za skládkovanie a pritom mu berieme jeho druhú šancu. 

Výhody kompostovateľného materiálu: je priedušný a napomáha k odpareniu vlhkosti (odpad sa vysušuje, čo zabraňuje hnitiu a šíreniu nechceného zápachu). 

Vlastnosti: Certifikované ako biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. Rozložia sa do 45-90 dní pri vhodných podmienkach. Vhodné do domáceho kompostu aj priemyselnej kompostárne.

Certifikát - naše Eco Flóra produkty spĺňajú prísnu európsku normu týkajúcu sa biologickej rozložiteľnosti a kompostovateľnosti EN 13432, ako aj OK HOME COMPOST.

Použitie a skladovanie: Vhodné na bioodpad alebo zmesový odpad. Nepatrí do nádob na zber plastov.

Skladovanie: chladné a suché prostredie bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame použiť do 6 mesiacov od zakúpenia. 

Objem: 7 litrov. Balenie: 25 ks/rolka. Rozmer vrecka: 335 x 425 mm

 Akciový tovar
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.