• je prázdny
    za 0.00 €
Titulok webu - wexbo.com,eko-deko.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:

Popis

Pevný univerzálny čistič. Biologicky rozložiteľný, bez plastováho obalu, 100% Hand-made

Cleon NIE JE KOZMETICKÝ VÝROBOK!!!

Ideálne pre mastné povrchy. S Cleonom môžete vyčistiť všetko, od domácnosti až po ráfiky auta.

Zloženie: SCS (Coco Sulfát sodný) – povrchovo aktívna látka na báze kokosového oleja, vody, olivového oleja, absorbéra uhlíka. CLEON neobsahuje vonné látky.

Hmotnosť: CLEON obsahuje vodu, voda sa odparuje. Garantovaná hmotnosť je 120 g, vo veľmi čerstvom stave môže CLEON vážiť až 135 g.

Použitie: Navlhčite špongiu, utrite povrch CLEON, kým sa nevytvorí pena, a potom materiál vyčistite. Potom skladujte na suchom mieste.

Bezpečnostné pokyny: Uchovávajte mimo dosahu detí!!! V prípade kontaktu s očami vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Môže spôsobiť podráždenie pokožky.

Príbeh Cleonu

Hľadala som čistiaci prostriedok, ktorý neznečisťuje naše životné prostredie. Bohužiaľ, nenašla som taký, ktorý by spĺňal moje očakávania...

Jedného večera som dostala nápad vyskúšať miešanie čistiacich prostriedkov sama. Po nespočetných experimentoch s látkami šetrnými k životnému prostrediu sa zrodil CLEON.

Čo je na mne iné?

V Cleone nie sú žiadne plasty a nie sú v takýchto obaloch. Udržateľnosť je pre mňa vždy v popredí. Chcem sa zaobísť bez plastov, pretože verím, že je to možné aj bez nich. Myslím si, že tým v malej miere prispievam k našej ochrane životného prostredia.

Fotografia je ilustračná

 Akciový tovar
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.