• je prázdny
    za 0.00 €
Titulok webu - wexbo.com,eko-deko.sk

Drevený hrebeň s rukoväťou

Drevený hrebeň s rukoväťou
Tento solídny ekologický hrebeň s kvalitnou rúčkou vám dokonale prekrví pokožku hlavy a tým pomôže popri úprave účesu i stimulovať rast nových vlasov. 100 % kompostovateľný materiál. S rozmermi 17,5 cm x 5 cm je znova vhodný i na prenos v kabelke či taške.
ID produktu
1000135
3.59 €Cena

Na rozdiel od typických plastových hrebeňov na vlasy je drevo antistatické - to znamená, že pri úprave vlasov nemusíte mať nijaký štipľavý pocit a nelietajú. Vyrobené z dreva sú navyše prirodzene antibakteriálne.

Vhodné pre všetky typy vlasov, či už sú vaše vlasy silné, tenké, hrubé alebo husté, tieto drevené hrebene sa budú hladko kĺzať, čisto a rovnomerne. Ľahko odstránia lupiny alebo iné nečistoty, popritom krásne prekrvia pokožku hlavy a stimulujú tak rast nových vlasov.

 Akciový tovar
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.