• je prázdny
    za 0.00 €
Titulok webu - wexbo.com,eko-deko.sk

ECO AURA Ruksak - Vak na opakované použitie

ECO AURA Ruksak - Vak na opakované použitie
  • ECO AURA Ruksak - Vak na opakované použitie
  • ECO AURA Ruksak - Vak na opakované použitie
  • ECO AURA Ruksak - Vak na opakované použitie
Do školy, na výlety alebo do obchodu. Štýlový a ľahký vak sa stane tvojím spoločníkom kamkoľvek ideš. Alebo hľadáš praktický darček?
ID produktu
1000143
7.99 €Cena

Ale prečo práve Aura? Každá živá bytosť vyžaruje určitú energiu. 

Autentické farby aury odzrkadľujú naše jedinečné vnútorné prostredie. Zelená farba sa predovšetkým vyskytuje v prírode. Nie je preto žiadnym prekvapením, že ľudia so zelenou aurou majú veľmi harmonický a vyvážený život. Rovnako ako svoju auru, tento ruksak budeš mať stále so sebou. je doslova vytvorený na opakované použitie!

Preto mu nezabudni darovať dôvod jeho vzniku: opätovne ho používaj tak dlho a tak často, ako je možné. ,,Aura,, tak skoro nevyprchá!

Praktický a ekologický ruksak si obľúbiš pre jeho univerzálnosť. Vnútorná časť je sťahovaná šnúrkami. Možné prať v práčke. Nežehliť.

Vyrobený z z kanvasu s vysokou nosnosťou. Inšpirovaný krásnym folklórnym vzorom. Rozmer: 40x35cm. Hrúbka 280gsm.

 Akciový tovar
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.