• je prázdny
    za 0.00 €
Titulok webu - wexbo.com,eko-deko.sk

Exfoliačná, masážna lufa do kúpeľa, biela, mäkká

Exfoliačná, masážna lufa do kúpeľa, biela, mäkká
  • Exfoliačná, masážna lufa do kúpeľa, biela, mäkká
  • Exfoliačná, masážna lufa do kúpeľa, biela, mäkká
Spríjemnite si kúpeľ prírodnou masážou s našou extra jemnou lufovou hubkou.

Zbavíte sa odumretých kožných buniek, podporíte prekrvenie a rozprúdite si tok lymfy. Ekologicky!
ID produktu
1000110
3.59 €Cena

Naše špongie z lufy sú 100% prírodné, 100 % biologicky odbúrateľné (obsahujú nulové množstvo plastov) a sú vynikajúcou ekologickou alternatívou k čistiacim prostriedkom na báze plastov. Neobsahujú žiadne lepidlá (sú zošité nitkou zo 100 % bavlny) a tiež šnúrka na zavesenie je 100 % bavlnená.

Rastlina lufa je jednoročná popínavá rastlina pripomínajúca dobre známu cuketu. Ovocie je konzumovateľné, ak sa zozbiera skoro. Ak je ovocie ponechané na dozretie, dužina zmizne a zostane iba vláknitý skeletón. Táto hubka má vynikajúce použitie ako kúpacia alebo čistiaca špongia, na tento účel sa používa už po stáročia. 

Ako ju použiť: Hoci sa na prvý pohľad môže javiť ako veľmi tenká, špongia z lufy po namočení do vody znásobí svoj objem a je mäkšia a pružnejšiaKaždá lufová špongia by mala vydržať minimálne 4 až 6 týždňov, pri správnom zaobchádzaní až 3 mesiace. Medzi jednotlivými použitiami sa uistite, že špongia je úplne suchá. Tým sa predĺži jej životnosť. 

V domácnostiach s vysokými nárokmi na umývanie riadu odporúčame používať 2 alebo 3 lufové špongie na rotáciu, aby sa zaistilo, že medzi použitiami primerane uschnú.

 Akciový tovar
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.