• je prázdny
    za 0.00 €
Titulok webu - wexbo.com,eko-deko.sk

Kefa na zeleninu a riad

Kefa na zeleninu a riad
Kokosový kuchynský eko čistič na čistenie zeleniny a ovocia a riad ako sú hrnce, misky, naberačky, panvice atď. Vyrobený z prírodných materiálov: štetiny z prírodných kokosových vlákien, stočený drôt, bambusová rukoväť
Naklonená hlavica pre jednoduchú manipuláciu a ergonomický dizajn pre pohodlné uchopenie.
ID produktu
1000115
2.39 €Cena

Eko čistič, ktorý vám pômôže ekologicky vyčistiť takmer všetko!

Prejdite aj vy na k prírode šetrný spôsob čistenia v domácnosti a po doslúžení kefu ekologicky zlikvidujte.

Rozmery:

Celková dĺžka: 25 cm

Dĺžka rukoväte: 16 cm

Kuchynské kefy

Vysokovýkonné ekologické čističe - super zero waste pomocníci v domácnosti. Perfektné na kuchynské riady, ako sú hrnce, misky, naberačky, panvice, poháre, vázy atď. alebo na čistenie zeleniny a ovocia.

Zdravé a ekologické materiály: štetiny z prírodných kokosových alebo sisalových vlákien, stočený drôt, drevená rukoväť. Odolné štetiny ľahko vydrhnú jedlo, škvrny a nečistoty a sú bezpečné pre použitie na nepriľnavých povrchoch. Ergonomický dizajn pre pohodlné uchopenie. Možno zavesiť a sušiť na vzduchu.

Hlavica - cca 9 x 9 cm

 Akciový tovar
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.