• je prázdny
    za 0.00 €
Titulok webu - wexbo.com,eko-deko.sk

Kompresovaná lufová špongia, biela, mäkká, dvojvrstvová

Kompresovaná lufová špongia, biela, mäkká, dvojvrstvová
  • Kompresovaná lufová špongia, biela, mäkká, dvojvrstvová
  • Kompresovaná lufová špongia, biela, mäkká, dvojvrstvová
  • Kompresovaná lufová špongia, biela, mäkká, dvojvrstvová
Použitie: Na čistenie riadov a všetkých druhov povrchov v domácnosti

Rozmer v suchom stave: 7 cm x 11 cm x 3-5 mm
Po namočení: 7 cm x 11,5 cm x 2 - 4 cm

Po namočení zväčší svoj objem, vhodné na ekologické čistenie riadov a všetkých druhov povrchov v domácnosti. 100 % kompostovateľné!
Udržujte svoju domácnosť v čistote s čistým svedomím k prírode :D
ID produktu
1000107
2.39 €Cena

Naše špongie z lufy sú 100% prírodné, 100 % biologicky odbúrateľné (obsahujú nulové množstvo plastov) a sú vynikajúcou ekologickou alternatívou k čistiacim prostriedkom na báze plastov. Neobsahujú žiadne lepidlá (sú zošité nitkou zo 100 % bavlny) a tiež šnúrka na zavesenie je 100 % bavlnená.

Rastlina lufa je jednoročná popínavá rastlina pripomínajúca dobre známu cuketu. Ovocie je konzumovateľné, ak sa zozbiera skoro. Ak je ovocie ponechané na dozretie, dužina zmizne a zostane iba vláknitý skeletón. Táto hubka má vynikajúce použitie ako kúpacia alebo čistiaca špongia, na tento účel sa používa už po stáročia. 

Ako ju použiť: Hoci sa na prvý pohľad môže javiť ako veľmi tenká, špongia z lufy po namočení do vody znásobí svoj objem a je mäkšia a pružnejšiaKaždá lufová špongia by mala vydržať minimálne 4 až 6 týždňov, pri správnom zaobchádzaní až 3 mesiace. Medzi jednotlivými použitiami sa uistite, že špongia je úplne suchá. Tým sa predĺži jej životnosť. 

V domácnostiach s vysokými nárokmi na umývanie riadu odporúčame používať 2 alebo 3 lufové špongie na rotáciu, aby sa zaistilo, že medzi použitiami primerane uschnú.

 Akciový tovar
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.