• je prázdny
    za 0.00 €
Titulok webu - wexbo.com,eko-deko.sk

Konjac špongia Čierna ( aktívne uhlie)

Konjac špongia Čierna ( aktívne uhlie)
  • Konjac špongia Čierna ( aktívne uhlie)
  • Konjac špongia Čierna ( aktívne uhlie)
Čierny konjac môže byť Vašim novým začiatkom na ceste za zdravou a krásnou pleťou práve pri problémoch s akné. Predstavuje ideálne riešenie pre mastnú, dospievajúcu pokožku so sklonom k zápalom.

Drevené bambusové uhlie je jedným z najlepších prírodných čistiacich a detoxikačných činidiel.

Má silné antibakteriálne účinky. Pomáha odstraňovať prebytočný maz z pokožky a tak uvoľňovať a hĺbkovo čistiť póry. Čierna špongia pomáha odstraňovať toxíny, nečistoty a iné škodlivé látky z pokožky a zanecháva ju zdravšiu a silnejšiu. Zdravie ako nevyhnutný predpoklad krásy. Niet divu prečo sa v kolíske vzniku, v Kórei, nazýva čierny diamant.
ID produktu
1000096
3.99 €Cena

Konjac špongie

Konjacové tvárové a telové čistiace hubky

Konjac je druh rastliny  Amorphophallus konjac, alebo konjaku zemiakového (pripomínajúcej zemiak), ktorý sa pestuje v Ázii. Očistené hľuzy konjaku sa rozomelú, uvaria, následne sa vzniknutou kašou naplnia formy. Technologickým procesom, ktorý zahŕňa pečenie, sušenie a mrazenie uzrie svetlo sveta biela, základná špongia konjac.
Aby sa ešte vylepšili a zosilnili účinky používania špongie konjac, pridávajú sa do konjakovej kaše v procese výroby ďalšie užitočné prímesi ktoré pomáhajú eliminovať špecifické problémy pleti
Je z 97 % zložená z vody, bohatá na minerálne látky a je prirodzene zásaditá, čo podporuje vyváženosť pleti. Na kozmetické účely sa používa už stáročia. Rastlina Amorphophallus konjac obsahuje vodu, bielkoviny, uhľovodíky, tuky, sodík, draslík, horčík, železo, fosfor, meď, zinok, vitamín A, vitamín E, vitamín D, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B5, vitamín B6, vitamín B12, vitamín C, niacín, mastné kyseliny, kyselinu listovú a vlákninu - nie je preto prekvapením, že sa táto rastlina stala tak obľúbenou superpotravinou, ale aj prostriedkom pre starostlivosť o pokožku.

100 % prírodné rastlinné vlákno, vegánsky produkt, netestované na zvieratách, neznečisťuje životné prostredie, netoxické. 100% prírodný, šetrný spôsob čistenia pleti, odstraňuje zvyšky make-upu. Super mäkká a ľahko použiteľná - po namočení do vody zmäkne za pár sekúnd. Je jemnejšia k pokožke ako tradičná utierka, jemne masíruje tvár a má exfoliačné účinky - zanecháva hodvábne hladkú a žiarivú pokožku. Vhodná pre všetky typy pleti, vrátane jemnej, náchylnej na akné, citlivej alebo suchej. S aktívnym čiernym uhlím je najviac vhodná pre mladú alebo mastnejšiu pleť náchylnú k upchávajúcim sa pórom.  Navyše v ponuke darčekových setov...

Použitie: Pred použitím namočne na chvíľu do vody, aby zmäkla. Čistite pleť krúživými pohybmi, vyhnite sa oblasti očí. Používajte samostatne alebo s malým množstvom čistiaceho prostriedku. Po každom použití dobre opláchnite prúdom vody a zaveste špongiu, aby sa presušila na vzduchu. Vydrží až 3 mesiace. Po dopoužívaní skompostujte.            

 Akciový tovar
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.