• je prázdny
    za 0.00 €
Titulok webu - wexbo.com,eko-deko.sk

Uvoľnite sa a doprajte si výnimočnú masáž priamo v pohodlí vášho domova s našou kolekciou ručných masážnych pomôcok.

Naše pomôcky sú navrhnuté tak, aby boli jednoduché na použitie a zároveň ľahké a kompaktné. S rôznymi štýlmi a veľkosťami, sú vhodné aj pre použitie pri maderoterapii.

Maderoterapia je technika masáže, ktorá využíva rôzne drevené masážne nástroje spolu s olejmi bohatými na esenciálne oleje. Táto metóda je mimoriadne účinná pri redukcii celulitídy, pomáha pri relaxácii, zmiernení stresu a bolesti svalov a kĺbov. Navyše, podporuje lymfatický systém a prispieva k celkovému detoxu organizmu.

Naše masážne pomôcky sú vyrobené z kvalitného dreva Hemu a vulkanizovanej gumy, čo zaručuje ich príjemný pocit pri používaní a zároveň sú šetrné k pokožke.

Ponorte sa do sveta relaxácie a odbúravajte stres s našimi ručnými masážnymi pomôckami. Uvoľnite svoje telo a zmysly a doprajte si to, čo si zaslúžite!

 Akciový tovar
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.