• je prázdny
    za 0.00 €
Titulok webu - wexbo.com,eko-deko.sk

Mydlo na ruky Latte & Miele

Mydlo na ruky Latte & Miele
Umývanie rúk v mydle Mlieko a med, ktoré je bohaté na zmäkčovacie látky, chráni pokožku a zanecháva ju jemnú a zamatovú pri zachovaní fyziologického pH pokožky sa stane vašim obľúbeným rituálom. Jedinečná kombinácia hydratačných látok vyživuje vaše ruky do hĺbky, vďaka čomu sú viditeľne krajšie a príjemnejšie na dotyk. Med je obzvlášť vhodný na hygienu vašich rúk vďaka svojim zvláčňujúcim a upokojujúcim vlastnostiam. V kombinácii s hydratačnými vlastnosťami mlieka zanecháva na pokožke vašich rúk príjemnú sladkú vôňu
ID produktu
1000042
    • Nová fľaša (+0,5€)
    • Recyklovaná flaša zdarma
4.49 €Cena

Mydlo na ruky s príjemnou jemnou vôňou, so zvýšeným hygienickým účinkom pre každodenné použitie. Vhodné na časté použitie počas dňa, bez toho aby narušilo pH pokožky. Vhodný na všetky typy pokožky.

 Vybraný tovar
 Akciový tovar
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.