• je prázdny
    za 0.00 €
Titulok webu - wexbo.com,eko-deko.sk

Odličovacie tampóny 5 ks bielych tampónov + 1 sieťové vrecko

Odličovacie tampóny 5 ks bielych tampónov + 1 sieťové vrecko
  • Odličovacie tampóny 5 ks bielych tampónov + 1 sieťové vrecko
  • Odličovacie tampóny 5 ks bielych tampónov + 1 sieťové vrecko
  • Odličovacie tampóny 5 ks bielych tampónov + 1 sieťové vrecko
  • Odličovacie tampóny 5 ks bielych tampónov + 1 sieťové vrecko
Naše super veľké, až 10 cm v priemere, super jemné, extra nadýchané snehobiele vankúšiky zaručia vašej pleti extra starostlivosť a komfort každý večer. Neunikne im žiadna zbytková nečistota!

Zloženie: tampóny: 70 % z bambusových vlákien a z 30 % bio-bavlna, sieťka na pranie: 100 % bavlna.
ID produktu
1000091
9.99 €Cena

Znovupoužiteľné - prateľné odličovacie tampóny

Naše odličovacie tampóny sú perfektným "ekologickým", biologicky rozložiteľným produktom a sú pripravené na opakované použitie znova a znova. Vyrobené z najjemnejšieho bambusu a bio-bavlny v pomere 70% z bambusových vlákien a z 30% bavlny, sú extrémne mäkké a príjemné na dotyk. Naše XXL veľké, až 10 cm vankúšiky majú tú správnu veľkosť: dosť malé na to, aby ste ich vzali kamkoľvek, ale zároveň dostatočne veľké na to, aby ste zaistili dôkladné a efektívne čistenie celej tváre.

1) trojvrstvové čierne tampóny sú vynikajúce na čistenie náročnejšieho makeupu ako je riasenka, očné tiene, rúž alebo podklad.
2) trojvrstvové biele vankúšiky jemne pokožku dočistia, odstraňujú všetky zostávajúce nečistoty a zanechávajú vašu pleť sviežu a žiariacu.
Sú vhodné pre akýkoľvek typ pleti a sú ideálne pre každodenné použitie. Sú dodávané s vysoko kvalitným, dvojito prešívaným bavlneným vrecúškom na pranie. Jednoducho ich ručne prepláchnite (napr. s trochou mydla) a vložte tamóny do vrecúška, potom ich pravidelne umývajte s vašou bežnou bielizňou pri teplote 40 - max. 60° C. Perte s farebne a materiálovo podobnou bielizňou. Pred prvým použitím operte. Nebieľte. Nečistite chemicky. Pri praní nepoužívajte aviváž. Nesušte v sušičke. Môžete jemne prežehliť na nízkej teplote.
Sú vhodné na používanie so všetkými bežnými tekutými odličovacími prípravkami ako sú micelárna voda, odličovač očí atď. Pred nanesením odličovacieho prípravku je dobré tampón navlhčiť trochou vody, aby prípravok úplne nevsiakol.
Vhodné skladovať v suchej, napr. sklenenej nádobke s vrchnákom, aby sa nezaprášili. 

 Akciový tovar
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.