• je prázdny
    za 0.00 €
Titulok webu - wexbo.com,eko-deko.sk

Prírodná Špongia - Rami

Prírodná Špongia - Rami
Táto štýlová Prírodná Špongia na Mydlo - Rami 55gm je perfektným doplnkom vo vašej kúpeľni. Vyrobená je z prírodných materiálov. Má výborné peelingové vlastnosti, vytvára skutočný pocit sviežosti a je ideálna na odstránenie odumretých kožných buniek. Zanecháva pokožku jemnú a obnovenú.
ID produktu
1000128
5.90 €Cena

Matriál: Rami

Ramia je prírodné vlákno, získané zo stoniek rôznych tropických rastlín z čeľade žihľavy, niekedy nazývané čínska žihľava. Rastie v miernych klimatických pásmach, teplých a vlhkých. Je starší ako bavlna, používal sa už pred päťtisíc rokmi v Číne, Indii a Indonézii.

Rami ako látka bola tiež veľmi populárna v Japonsku. Keďže hodváb bol vyhradený pre vyššie triedy, pracujúci ľudia v Japonsku používali ramiu ako luxusnú látku.

V súčasnosti sú najväčšími výrobcami tejto suroviny Brazília a Čína. Zvyčajne sa zber uskutočňuje dvakrát až trikrát ročne. Nie je to veľmi populárne vlákno na textilnom trhu kvôli relatívne vysokým výrobným nákladom.

 Akciový tovar
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.