• je prázdny
    za 0.00 €
Titulok webu - wexbo.com,eko-deko.sk

Sisalová robustná masážna kefa japonského typu

Sisalová robustná masážna kefa japonského typu
  • Sisalová robustná masážna kefa japonského typu
  • Sisalová robustná masážna kefa japonského typu
Individuálne, ručne, vysokokvalitne opracovaná každá jedinečná kefa japonského typu vám dá záruku maximálneho efektu z každej masáže. 100% prírodné použité materiály a jedinečný tvar vďaka elegantnej rukoväti zaručujú stimuláciu lymfatickej cirkulácie, ktorá je rozhodujúca pre zdravý imunitný systém. Lymfatický systém zohráva dôležitú úlohu v imunitnom systéme, rovnováhe telesných tekutín a absorpcii tukov a v tukoch rozpustných živín v organizme. Doprajte si to najlepšie zo sveta prírodných masáží.
ID produktu
1000117
5.99 €Cena

   Sisalové masážne kefy na suchú masáž tela japonského typu

100 % prírodné, ručne vyrábané, kvalitné kefy primárne určené na suché použitie so sisalovými štetinkami sa niekoľkominútovou masážou postarajú o citeľné spevnenie pokožky vášho tela. Ideálne na suchú masáž, poskytujú úľavu unaveným svalom, hĺbkové prekrvenie, zbavujú problematické partie celuitídy, postarajú sa o píling a odstránenie odumretých buniek kože. Japonské sisalové kefy sú ideálne na dôkladné čistenie tela, krúživými pohybmi dosiahnete zjemnenie tukových vankúšikov.

Použitie: Jemne masírujte pokožku požadovaným tlakom, ideálne sa vyhnite znamienkam.

Pre viditeľné výsledky kefu používajte denne po dobu 5 až 10 minút. Masírujte v smere srdca.

 Akciový tovar
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.