• je prázdny
    za 0.00 €
Titulok webu - wexbo.com,eko-deko.sk

Sonett -Penové mydlo pre deti Nechtík

Sonett -Penové mydlo pre deti Nechtík
Obzvlášť vhodné pre jemné čistenie detskej citlivej pokožky.
Je vyrobené zo 100% certifikovaných bio rastlinných olejov
ID produktu
1000056
    • Nová fľaša (+0,5€)
    • Recyklovaná flaša zdarma
7.50 €Cena

Radi by sme vám predstavili mydlo obohatené nechtíkom, ktoré je určené pre jemnú a citlivú pokožku detí. Toto mydlo je vyrobené s ohľadom na prírodné zložky a poskytuje jemnú starostlivosť pre detské ruky.

Významnou zložkou tohto mydla je nechtík, ktorý má protizápalové a regeneračné vlastnosti. Je ideálny pre citlivú detskú pokožku a pomáha jej udržiavať si zdravý a jemný vzhľad. Navyše, mydlo je obohatené esenciálnymi olejmi z ekologického poľnohospodárstva, ktoré pridávajú príjemnú ovocnú vôňu a robia z čistenia rúk zábavný a príjemný zážitok pre deti.

Toto penové mydlo je vhodné pre ruky, tvár a telo. Obsahuje ošetrujúci kokosový a olivový olej, ktoré zabezpečujú hydratáciu a starostlivosť o pokožku. Máte istotu, že mydlo je vyrobené z prírodných a biologicky odbúrateľných zložiek, čo je dôležité pre zdravie vašej rodiny aj životné prostredie.

Sonett je značka, ktorá kladieme dôveru, pretože sa zameriava na výrobu ekologických výrobkov. Ich produkty sú certifikované podľa ekologických kritérií a neobsahujú škodlivé látky, syntetické konzervanty, farbivá ani enzýmy. Suroviny, ktoré používajú, pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva, a ich voda je rytmizovaná a vitalizovaná.

Sonett je držiteľom dvoch ekocertifikátov a všetky ich výrobky sú vyrobené s ohľadom na životné prostredie a zdravie ľudí. Mydlo na ruky Latte Di Capra je vyrobené v Nemecku a je ďalším príkladom ich kvalitných a ekologicky zodpovedných výrobkov.

S týmto mydlom môžete mať istotu, že vaše deti budú mať čisté a zdravé ruky, a zároveň prinesiete do svojho domova vôňu prírody a starostlivosti o životné prostredie.

 Vybraný tovar
 Akciový tovar
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.